![](https://beytulmakdisonculeri.org/wp-content/uploads/2018/05/genc-ihh-1024x768-1024x768-1-150x150.jpg)
Ankara’da Kudüs Kampı Düzenlendi
Mayıs 9, 2018![](https://beytulmakdisonculeri.org/wp-content/uploads/2018/05/Siverek.jpg)
Kudüs Davamız Siverek’te Anlatıldı
Mayıs 9, 2018#GençlerİlkKıblesiyleBuluşuyor projesi kapsamında Mavi Marmara Gazisi ve Dernek Başkan yardımcımız Muharrem GÜNEŞ Hocamızın katılımıyla Yusuf Sami Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve Türk Telekom Anadolu Lisesinde ‘’Kudüs Bizim Neyimiz Olur’’ seminerleri gerçekleştirildi.
Peygamberler şehir olan Şanlıurfa’da gerçekleştirilen seminerlere öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.